22 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(21/07)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
Sitemiz Hakkkında

www.dislikasabasi.com

DİŞLİ KASABALI ' LARIN ORTAK NOKTASI

   dislikasabasi.com , gerek kasabamızda yaşayan gerekse gurbette hayatını devam eden tüm Dişli Kasabalıları internet ortamında bir araya getirmek ve kaynaştırmak amacıyla 01 Şubat 2005 tarihinde kurulmuş ve hemşerilerimizin desteğiyle de kesintisiz hizmetine devam etmektedir. Sitemizde siz değerli hemşerilerimize yardımcı olmak için çeşitli bölümler bulunmaktadır. Bunlar ;

      Kasabamız bölümü : Kasabamız ile ilgili tarihi, coğrafi, ekonomik bilgilerin yanında kasabamızda yer alan tarihi yapıtlar hakkında bilgiler, önemli telefonlar, Gurbette kasabamızı temsil eden dernekler hakkında bilgiler, kasabamızın gururu olmuş kişiler ve hemşerilerimiz tarafından gönderilen en güzel resimleri bulabileceğiniz, kısaca Dişli Kasabası deyince akla gelen her şey bu bölümde yer almaktadır.

      Forum bölümü : Kasabamızın sorunlarından, geleceğinden, spordan, sinemadan, müzikten, internet teknolojilerinden, mizahtan ve daha bir çok konudan düşünce ve fikirlerinizi yazıp diğer hemşerilerimiz ile düzeyli bir şekilde tartışıp fikir alışverişi yapabileceğiniz bir ortam. Ayrıca istediğiniz hemşerilerimizle Özel mesaj sayesinde kişisel olarak da irtibata geçebilirsiniz.

      Haber Konuları: Bu bölümde kasabamızdan güncel, doğru ve son haberleri 5 ayrı kategoride görebilirsiniz. Böylece kasabamızda neler olduğunu duyuruları, evlenenleri, vefat edenleri ve genel haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Son Haberler kısımından da sondan geriye doğru haber giriş sırası ile haberleri takip edebilirsiniz.

      Sohbet Odası: Sitemizde online olan hemşerilerimiz ile anlık olarak sohbet edebileceğiniz ve hasret giderebileceğiniz bir bölümdür. Sohbet sırasında ister herkesle aynı anda isterse o anda istediğiniz bir kişiyle bağımsız olarak sohbet edebilirsiniz.

      İstatistik: Sitemizde yer alan haberlerin en çok okuma ve yorumlanmasına göre sıralandığı, en çok oylanan anketlerin ve en aktif üyelerin yer aldığı bölümdür. Bu bölümde sitede yer alan işlerin istatistiksel olarak verileri yer almaktadır.