17 Ocak 2022 Pazartesi
Ana Sayfa Forum Sohbet Hesabınız Haberler Not Defteri İstatistikler İletişim

MENÜ
Kasabamız

 Son Haberler(16/01)

Dislikasabasi.com
Üyelere Özel

 Site Not Defteri

Faydalı Bölümler
Yardımcı Linkler


Gazete Sayfa Linkleri
 03AFDİYAD'DA ARABAŞI FERFERNESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ (FOTO)
03AFDİYAD'DA ARABAŞI FERFERNESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ (FOTO)


03AFDİYAD'DA ARABAŞI FERFERNESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ


03AFDİYAD derneğimiz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ARABAŞI FERFENESİ bu sene 02 Şubat 2020 Pazar günü saat 14:00 ' de yeni dernek merkezinde gerçekleştildirildi.

Hemşerilerimizin yoğun ilgi gösterdiğini ferfenemize ; Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Yıldıray Oktay , Darıca Belediyesi eski başkan yardımcısı Metin Söylemez , diğer dernek başkanları da katılmıştır. Okunan Kur'an-i Kerim ve edilen duların ardından arabaşı yutulması geçilmiştir.

Arabaşının yapılmasınde emeği geçen tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz. Ellerine sağlık.

Fotoğraf çekimleri için de Çakır Mutlu' ya teşekkür ederiz.Son Güncelleme :  02/02/2020 Saat 23:02:08 Bu Haber  2438 Kez Okunduİstanbul'dan bildiriyor
 
İbrahim YILDIRIM

webmaster@dislikasabasi.com

Sitemizde 609 adet haberi bulunmaktadır.
Yazdırılabilir Sayfa   

Sitemizde yayınlanan haberlerin ve fotoğrafların kullanım hakkı www.dislikasabasi.com 'a aittir. Herhangi bir şekilde haber içeriği ve fotoğrafları izin alınmaksınız kullanılamaz..

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun


Yorum Bölümünden bundan sonra Yorum yapan üyemize ait bilgiler ve avatar resmi görülebilecektir. Avatar resminizi sitemizde yer alan resimlerden seçebileceğiniz gibi farklı bir resim ile değiştirmek istiyorsanız ; özel mesaj bölümünden admine mesaj göndererek veya üyelikte yer alan email adresinden webmaster@dislikasabasi.com email adresine resmin internet adresini veya resmi gönderebilirsiniz.

     
 Yorumlayan : Abdil TEKEŞ      Tarih : 06/02/2020 10:24:44
   

30/10/2005
Mesaj Bilgisi
1798

Fanatik Üye
 
Güzel Dişlimin güzel insanları güzel ülkemin en güzel ilinde güzel bir birliktelikle yeni bir mekana sahip olmuşlar ve bu mekanda güzel bir birliktelik oluşturmuşlardır. Maddi ve manevi katkısı olanlardan Allah razı olsun. Bu birlik ve beraberliğiniz daim olsun. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

     
     
 Yorumlayan : Salih Kahraman      Tarih : 03/02/2020 22:49:06
   
Bolvadin
01/02/2007
Mesaj Bilgisi
1890

Fanatik Üye
 
Güzel bir birliktelik olmuş, Allah birlik ve beraberliğinizi bozmasın, ayrıca yeni dernek binanız hayırlı ve mübarek olsun, içerisinde hayırlı faaliyetler yapılmasını Allah nasip etsin, yeni dernek binasının hemşehrilerimizin hizmetine hazır hâle getirilmesinde,dernek binasının alınmasında maddi ve manevî olarak emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

     

Habere Yapılmış Toplam 2 Yorum Bulunmakta